.

.

Zeelool Читатели Преголеми Плоштадот Читање Очила за Жени со Стандардни Анти-Рефлективен Слој Quinn ZOX17439

Zeelool Читатели Преголеми Плоштадот Читање Очила за Жени со Стандардни Анти-Рефлективен Слој Quinn ZOX17439

DEN 305.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Пластична рамка.Висок Индекс на Пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 57 милиметри.Леќа висина : 53 милиметри.Мост : 22 милиметри.Рака : 146 милиметри.Присутни вашиот стилски и трендовски страна со овие очила.Направена од високо квалитетни материјали, нашите очила имаат мода се чувствуваат.Тоа ќе биде совршен украс што го прави да изгледа многу елегантна и шармантна.За да ви даде топол искуство, ние се стави мазна гумени маски на метал оружје.ДИМЕНЗИЈА - Леќа Ширина : 57mm (5.71") Леќа Висина : 53mm (2.09") Мост со Ширина : 22mm (0.87") Рамка Ширина : 145mm (5.71") Арм Должина : 146mm (5.75").Предмет : ZOX017439 Gender : Women Rim : Целосна rim Materials : Plastic Shape : Square Frame Тежина : 17.8 Пролет Зглоб : No Warm совети : Не може да се некои визуелни разлики поради различни светла во сончева светлина и на екранот.Случаен флорални дезени може да се разликуваат од сликите.Стоката во вид Преовладува.

Особините

Купувачите избираат и