.

.

Фунта Накит во 925 Двојна линија Сини круг Сребрен Прстен Најдобар Подарок На Годишнина, Роденден, Божиќ И За Девојки, Жени, Сопруга, Мајка.

Фунта Накит во 925 Двојна линија Сини круг Сребрен Прстен Најдобар Подарок На Годишнина, Роденден, Божиќ И За Девојки,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СРЕЌНА Нова Година 2022 НАКИТ се ЗАНИМАВА ОГРАНИЧЕНА ПОНУДА ДОБИЕТЕ ТОА СЕГА ПРЕД ТОА Е распродаден Солидна 925 Sterling Silver Противалергиски Подароци Накит, Прстени Среќа Прекрасен Подарок Пакување Секој објект е рачно завиткан со вас во предвид Идеален Слатки Подароци за Семејството, Годишнина, Свадби, Родендени, За Мажите, Брат, Дечко, Сопруг, Пријател, Татко, Најдобри Пријатели и повеќе 100% Задоволство Гаранција од страна На Стерлинг со гордост Индиска во СОПСТВЕНОСТ и Управувани од Компанијата.НАПРАВЕНИ СО ЉУБОВ : Мода прстени накит, може да се направи Девојката, Жените накит кутија добро.Тоа е идеален подарок за себе, љубовник, членови на семејството, пријатели и соработници.Овие Убави Прстени се совршени како подарок за нова година, роденден, денот на вљубените, ангажирање, ветување, свадба, годишнина, ден на мајката, одговара на дом и лице и сл.Врвен Квалитет : Овој Прстен е 100% рачно изработени и употреба на вистински меѓународен стандард S925 фунта сребро, површината е обложено 100% Природни Сребро ефикасно одложување на оксидација, долго-носи.нашите камен сопствени повеќето одличен сјај, високо refracted светлина, сјае како дијамант.Стилски дизајн, рака полиран, едноставен и елегантен.Големина и Тежина : Овој прстен е отворен прстен, тоа може да се соберат на прстен size 8.Прстен тежина : 4.700 g.Определба : Да се осигури комплетно и вкупното задоволство, ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Ако било какви прашања, коментари или прашања може да имате, ве молиме контактирајте со нас, Ние сме посветени да ви даваат страшно искуство на сите времиња.Горди бренд : Фунта е бренд на доверба и став.Имаме Професионална Сертификација за нашите S925 Фунта Сребрени Предмети, секој Циркон поминува низ ригорозни скрининг.Дали по боја, исечете, и јасност, сите Фунта е парчиња се постигне највисоко ниво на сертификација стандарди.

Особините

Купувачите избираат и