.

.

Magnakoys 2 мл Јасно домашно МИЛЕНИЧЕ (Пакување од 5) Пластични Празни Фина Магла Спреј Шишиња w/Заоблачено капи Мини Патување Шише Сет, Мали Refillable Течни Контејнери

Magnakoys 2 мл Јасно домашно МИЛЕНИЧЕ (Пакување од 5) Пластични Празни Фина Магла Спреј Шишиња w/Заоблачено капи Мини Патување

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инчи големина : 4.76 инчен високи x 1.34 инчен широк.Метрички големина : 121mm високи x 34mm широк.Вратот Крај : 20/410. Обемот на содржина : 2oz, 59ml, 16 dram.Јасно пластика шише и Капа со парична Казна Магла Sprayer.Оваа Magnakoys МИЛЕНИЧЕ пластични цилиндри се нуди со бела фина магла распрскувачи, кои доаѓаат со јасна styrene худ.Ова шише и sprayer комбинација е одлична за кои содржат производи, како што се спрејови за коса, тело нота, освежувачите на воздух, и повеќе.Погледнете во нашата продавница за други шишиња.

Особините

Купувачите избираат и