.

.

Камила Коска Директно Жилет Скали За Берба И Нов Директно Жилети

Камила Коска Директно Жилет Скали За Берба И Нов Директно Жилети

DEN 908.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Да се врати на нови или гроздобер директно жилети.Екстра големи скали за големи жилети.Ќе одговара од 3/4" 1" жилети.Погодна за многу бренд име директно жилети како што Dovo, Boker, Пума, Solingen, Шефилд, Вејд & Месар и сл.Околу големина во 6"x7/8"-3/8"х5/32".Многу креативни DIY занает проект.Екстра големи димензии вистински камила коска се справи со скали за вашиот директно жилети реставрации проекти, замена на рачки за нови или гроздобер директно жилети како што се Вејд & Месар, Dovo, Solingen, Boker, и многу други брендови.Овие размери се со цел да го замени рачки за 1 директно жилет.Овие ќе дојде со монтажа хардвер состои 4 цврсти печат месинг јаки, 4 тефлон подлошки, и 2 солидна печат месинг иглички.Ова е DIY проект.За да се постигне вашиот проект, што ќе бара свој потребните алатки како што се вежба, мал чекан, песок, хартија итн.Околу големина во 6"x7/8"-3/8"х5/32".

Особините

Купувачите избираат и