.

.

Унисекс Бебе Празно Примање Ќебиња, Бела, Црна, Пастелни Бои, 1 Пакет, Pack 2, 30 Инчен x 40 Инчи, Момчиња, Девојки, Новородено Бебе (Бела, 1Pack)

Унисекс Бебе Празно Примање Ќебиња, Бела, Црна, Пастелни Бои, 1 Пакет, Pack 2, 30 Инчен x 40 Инчи, Момчиња, Девојки, Новородено

DEN 309.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИНДИВИДУАЛИЗИРА ЌЕБЕ : 65% Полиестер, 35% Памук 5.6 оз блокирам сплетам - Печатење на Екран, Везови, Applique & Сублимација Печатење (Гроздобер изглед) Одлично за печатење на екран, везови, сублимација, термички трансфер печатење, DIY/Занаети итн.Совршен за изработка на проекти : печатење на екран, сублимација.СУПЕР МЕК И ЕЛАСТИЧЕН : Дише Мека Кожа-Пријателски.Нашите ќебиња добиваат за девојки и момчиња се исклучително мека и пријатна.Тоа е мазна и удобно и се чувствува прекрасно против бебешка кожа.Совршен за чување на бебе атмосфера.МУЛТИ-ЦЕЛ:Сите бебиња можат да бидат завиткани удобно, без употреба на Лепенка, патентите или други абразивни материјали.Ќебе може да се користи како доењето брише, бебе кабриолет ќебиња, belching крпа, пелени, смирувачки брише, промена на крпи, countertop лист, бебе активност ќебе, бебе промени маска, мини конус листови и повеќе.Тие се подобро подароци за нова мајките и доенчињата.ИДЕАЛЕН БЕБЕ ПОДАРОК SWADDLE ЌЕБЕ - Бебето тушеви, родендени, или регистар на подароци.Можете да се чувствувате сигурни дека секој нов родител ќе биде воодушевен!Бебињата да спијат & подлабоко - нема повеќе немирен ноќи!Да биде шампион подарок давателот, без разлика дали тоа е за малку еден или за Мајка со овие готови бебе туш подароци.Ние нудиме висок квалитет на празно по пристапни цени.ЛЕСНО се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење во топла вода.Само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува, ниска топлина.ИНДИВИДУАЛИЗИРА ЌЕБЕ & БЕБЕ GOWN со Mitten Ракави : 65% Полиестер, 35% Памук 5.6 оз блокирам сплетам - Печатење на Екран, Везови, Applique & Сублимација Печатење (Гроздобер изглед) Одлично за печатење на екран, везови, сублимација, термички трансфер печатење, DIY/Занаети итн.Совршен за изработка на проекти : печатење на екран, сублимација.За Бебето Gown : Заштитете го вашиот малку еден од гребење се со долги ракави бебе gown со белезници.Еластична дното овозможува лесна промена на пелена.СУПЕР МЕК И ЕЛАСТИЧЕН : Дише Мека Кожа-Пријателски.Нашите ќебиња добиваат за девојки и момчиња се исклучително мека и пријатна.Тоа е мазна и удобно и се чувствува прекрасно против бебешка кожа.Совршен за чување на бебе атмосфера.МУЛТИ-ЦЕЛ ЌЕБИЊА:Сите бебиња можат да бидат завиткани удобно, без употреба на Лепенка, патентите или други абразивни материјали.Ќебе може да се користи како доењето брише, бебе кабриолет ќебиња, belching крпа, пелени, смирувачки брише, промена на крпи, countertop лист, бебе активност ќебе, бебе промени маска, мини конус листови и повеќе.Тие се подобро подароци за нова мајките и доенчињата.ИДЕАЛЕН БЕБЕ ПОДАРОК ЌЕБЕ & БЕБЕ GOWN - Можете да се чувствуваат сигурни дека секој нов родител ќе биде воодушевен!Бебињата да спијат & подлабоко - нема повеќе немирен ноќи!Да биде шампион подарок давателот, без разлика дали тоа е за малку еден или за Мајка со овие готови бебе туш подароци, бебе туш, секојдневен, спиење, новородените подарок, роденденски подарок, доаѓа дома облека, бебе фотографија.ЛЕСНО се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење во топла вода.Само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува, ниска топлина.

Особините

Купувачите избираат и