.

.

Quanum Транспарентен топло-топи Stick/Електрични топло-топи Лепак Стап, кои се Користат за Репарација на Занаети или Фото Албуми, итн. (7mm x 100mm Јасно)

Quanum Транспарентен топло-топи Stick/Електрични топло-топи Лепак Стап, кои се Користат за Репарација на Занаети или Фото

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【60 Glue Стапови Вклучени】 Доаѓа со 60pcs животната средина-пријателски лепак стапчиња со стандардни 0.27" инчен дијаметар и 3.94" инчен должина и е компатибилен повеќето од лепак пиштоли на пазарот. 【Употреба Перформанси】Не-токсични, кристално Јасно Топла Лепак Стапови обврзници на речиси сите материјали, вклучувајќи хартија, метал, пластика, дрво, платно, керамички, пена, чипка, лента, синтетички ткаенини, и повеќе. 【Силно лепило и Добра флексибилност 】 топла топи лепак има брз лекување на брзина, силна адхезија и одредена грубост.Лесно се топи и се придржува до повеќето површини.Креирајте ја вашата работа без напор, без да се грижите за штета во кратко време.Добра флексибилност и сјај, издржливост за секојдневна лепење. 【Широко се Користи 】Не-токсични, кристално Јасно Топла Лепак Стапови Голема идеален за дома, канцеларија и училиште DIY занаети проекти, вклучувајќи сврзување и одредување на дрво, хартија, картон, метал, текстил, плута, стакло и разни пластични делови.Го прави вашиот занаети и вештини за полесно и поубаво. 【ВНИМАНИЕ】 Пред користење на топла топи лепак стап,ве Молиме бидете сигурни дека на лепило површината на водата-бесплатно, прашина и масло-слободен за најдобар ефект.Quanum Транспарентен топло-топи stick/електрични топло-топи лепак стап 7mm x 100mm, кои се користат за репарација на занаети или фото албуми, итн.

Особините

Купувачите избираат и