.

.

Aenoko Сино Светло Екран Заштитник за Дијагонала 23.6 (16:9), 23.8(16:9), 24(16:9 &16:10) LED PC Монитор, Анти-Отсјај Сина Светлина Блокирање на Компјутерски Екран Сина Светлина Блокатор

Aenoko Сино Светло Екран Заштитник за Дијагонала 23.6 (16:9), 23.8(16:9), 24(16:9 &16:10) LED PC Монитор, Анти-Отсјај Сина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[ Димензија ] Производ големина е 21.26 x 13.39 инчен /L x В Компатибилен со дијагонално мерено 23.6 инчи 16 : 9 (LED дијагонала : 20.55 x 11.57 инчен) , 23.8 инчи 16 : 9 (LED дијагонала : 20.75 x 11.65 инчен), 24 инчи 16 : 9 (LED дијагонала : 20.91 x 11.73 инчи) и 24 инчи 16 : 10 (LED дијагонала : 20.35 x 12.72 инчен) . ▶ Ве молиме да се измери вашиот дијагонала димензија правилно пред да купите. [ Она што е Сино Светло ? ] Сина Светлина носи Висока Енергетска Видлива Светлина(HEVL) кои не можат да бидат апсорбирани од страна на рожницата и кристална леќа и директно влијае на ретината и резултира со значително оштетување на очите.Aenoko Анти Сина Светлина Филтер ги штити очите од страна на филтрирање и curbing 99% од штетните УВ.Анти-сина светлина помеѓу 420nm - 460nm може да се намали со 45% за HEV заштита. [ Високи Материјални ] Направена од Акрилик.Тоа може ефикасно да се спречи екран од прашина и нула.Совршено работи во office / home за ОЛ, гејмер и програмер.Ги штити очите од страна на филтрирање и curbing 99% од штетните УВ.Анти-сина светлина помеѓу 420nm - 460nm може да се намали со 45% за HEV заштита. [ Ултра Јасна Визија ] да имате Силна RGB избор на Бои за професионалност !Ние се обезбеди одлична Боја Transmittance со Aenoko Екран Заштитник.За Луѓето кои работат во предниот дел на Екранот за долго време, Луѓето на кои им е потребна силна боја изразување, Aenoko Филтерот не е факултативна, туку суштински!. [ Guarranty ] Ако ви се исполнат на секој проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт преку својата цел, ќе помогне да се реши проблемот во рок од 24 часа, ви благодариме за вашата доверба!.

Особините

Купувачите избираат и