.

.

Kipling Жените 100 Пенкала Печатени Случај, Додатоци, Уметнички Материјали, Шминка, Полиестер Патувањето Организаторот

Kipling Жените 100 Пенкала Печатени Случај, Додатоци, Уметнички Материјали, Шминка, Полиестер Патувањето Организаторот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Најлон.Увезени. 100 Пенкала е мора да се има за секој гледа да се задржи мали додатоци на организиран и блиску на дофат на раката.За името вели дека сето тоа; ќе можат да се соберат до 100 пенкала или моливи внатре во својата пространа внатрешност.Не се ограничени на пенкала или моливи, овој заштитен чување, исто така може да се користи за стационарни, шминка, или како туристички козметички случај кој лесно може да биде фрлена во ранец или tote.Со обезбеди комплетна поштенски-околу затворање, 26 корисна еластични јамки, и нашите исконски мајмун keychain, 100 Пенкала е идеален организаторот за на училиште или канцеларија.Направени од Kipling е издржлив, лесен за чистење полиестер, овој сестран пен носителот и патна торбичка е лесен на само 0.66 lbs.со голем, пространа 1.5 литар капацитет.На Kipling, тоа е повеќе важно да се имаат личен стил, отколку совршен стил.Тоа е зошто нашиот квалитет, отпорни кеси се продаваат во над 80 земји и да дојде во забава бои за деца, тинејџери фондацијата, прав, и руменило, додека четки, усна моливи, и eyeliner лесно може да биде организиран со користење на рака пенкало циклуси.

Особините

Купувачите избираат и