.

.

yuntop 6pcs Пред-Филтрирање Сунѓер, Пред Филтер Пена Сунѓерот се Тркалаат за Аквариум Риба Резервоарот

yuntop 6pcs Пред-Филтрирање Сунѓер, Пред Филтер Пена Сунѓерот се Тркалаат за Аквариум Риба Резервоарот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитетни мрежа филтер сунѓер, цилиндар со должина од 3.1 инчи и дијаметар на 1.57 инчи, со еден-дупка дизајн.Совршен материјал : аквариум филтер е направен од високо-квалитет филтер пена, флуор-слободна, безбедна; отпорност на корозија, низок проток отпор, силна филтрација, не е лесно да се деформира и издржливи.Сунѓерот дупка дизајн : единствен и паралелно микро-дупка дизајн го прави на проток на вода повеќе мазна, ја намалува затнување, подобро ја доловува остатоци и нечистотии генерирани во рибата резервоарот, и ефикасно да се искористи времето на филтерот.Риба резервоарот филтер додатоци : Филтер Пена Сунѓерот се Тркалаат може ефикасно да се спречи остатоци и мали риби да бидат вовлечени во филтерот, обезбедување на безбедна и чиста животната средина за рибите.Опсегот на употреба : во внатрешноста на рибата резервоари, базени, желка тенкови, стаклени садови, итн.

Особините

Купувачите избираат и