.

.

Hicaseer Случај за Huawei Чест 30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај за Huawei Чест 30 6.53 - Црна

Hicaseer Случај за Huawei Чест 30, Тенок Анти-Жолта Јасно TPU Браник Перница Покрие Анти-Нула Shockproof Случај за Huawei

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿[Компатибилен со] : Huawei Чест 30 6.53". ✿[Јасни и транспарентни] : телефонот случај се прави на транспарентен TPU материјал, кристално проѕирно заштитни случај, со TPU на грбот и страните.На еластичен материјал има добра цврстина и флексибилност, не се деформира, и се противи yellowing. ✿[Заштитите вашиот телефон] : Ние се комбинираат TPU материјал со комплетно покривање дизајн за да се осигура дека нашите заштитни телефон случај обезбедува целосна заштита за да се осигура дека вашиот телефон не е загрозено, bumped, падна, изгребани, итн.боли. ✿[TPU браник] : Ова транспарентен мобилен телефон случај е дизајниран со издигнати рабови на предната камера.Кога ќе се стави долу, тоа им помага на заштита на екран и камера од гребнатини. ✿[Совршено се вклопуваат] : прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.

Особините

Купувачите избираат и