.

.

Tyger Авто TG-GD6T60448 Предниот Браник Guard Компатибилен со Компатибилен со 2001-2007 Тојота Sequoia / 1999-2006 Тојота Тундра | Текстура Црна | Светлина Планината | Бул Бар

Tyger Авто TG-GD6T60448 Предниот Браник Guard Компатибилен со Компатибилен со 2001-2007 Тојота Sequoia / 1999-2006 Тојота

DEN 4296.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НИ дизајн патентиран TYGER Стража !Комплет вклучува еден браник стража и сите монтажа хардвер и DIY за инсталација рачно.FITMENT - Компатибилен со 1999-2006 Тојота Тундра; Компатибилен со 2001-2007 Тојота Sequoia.Направен од тешки-должност 2.5 инчен цевки рамка со трајни E-слој текстура црна заврши за ' рѓа отпор и кориснички изглед!Лесна заварување за strudy структура.Пред-заварени светлина планината канал за факултативна LED светла(исклучени Светлата во комплетот).Две пре-drilled монтажа дупки за табличка relo-ca-ција, ако е потребно.Лесно топ-на инсталација.Може да се меша пред сензори ако опремени. (Ако опремени, забавува куки треба да се отстранат.Не ќе работат со адаптивни cruse control).TYGER не-кавга 5 годишна гаранција за НАС клиенти против производствени дефекти!.

Особините

Купувачите избираат и