.

.

BEXDL Затворен Светла 20W КОЧАН Двор Кат Отворено Вдлабнати Дупка Светлина Нерѓосувачки Челик Стакло Тревник Парк Плаза Анти-газејќи Вградени Подземни Светилка IP65 Во?

BEXDL Затворен Светла 20W КОЧАН Двор Кат Отворено Вдлабнати Дупка Светлина Нерѓосувачки Челик Стакло Тревник Парк Плаза

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставни и Стилски : модерен и едноставен дизајн никогаш не излегува на време, без разлика каде ќе ја инсталирате оваа едноставна таванот светлина (особено по скалите, Кујнски остров), ќе уживате во убавината и домот на модата создава.Лесен за Инсталација : светилка има едноставна структура, и е лесно да се инсталира.кој ќе ви заштеди време.Погоден за дневна соба, спална соба, трпезарија, cloakroom, кујна, итн. - Премија Одделение Компоненти : Висока температура калено сода-варовник стакло за висока отпорност на кој ги штити против корозија, напукнување, ' рѓа и е повеќе безбеден и сигурен, со висок квалитет LED Светло чип, векот на траење до 30.000 часа. - Безбедно Низок Напон на Отворено Поплава Сијалица за Употреба : 85-265 VAC работен напон,одличен избор за надворешна пејсажи осветлување,пат дрвја знамиња декорација. - Трокреветна Отпорен на Вода : Дебел алуминиумски тело и стакло поклопец на леќите на дизајн издржат врнежлив и снежните времето, IP67 водоотпорен дизајн, кои во голема мера ја подобрува стабилноста на отворено пејсажи осветлување и долгорочна употреба, 120 степени Зрак Агол, најдобри светла за ѕидови, дрвја, знамиња широко се користи за градина, двор патио пат, патеката и надворешна декорација.За us We се главно ангажирани во разни видови на апарати за домаќинство светилки и осветлување светилки, подобрување на високо-квалитетно, функционално убава и разумни цени осветлување дизајн на производи за секој клиент.Нашата палета на производи вклучува различни LED светилки, лустери, ѕидни светилки, подни светилки, итн.Предмет Тип : Подземни Lamps Body Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Shade Материјал : Калено Glass Waterproof Ниво : IP65 Epstar LED : 20 WVoltage : 85-265 VACBean Агол : 120 степени Lumens : 100 LM/WLight Боја : Бела светлина, Топло light Surface дијаметар : 180mm Height : 95mm Hole дијаметар : 155mm Use Место : Парк, на Плоштадот Заедница, Трговски Центар, Паркинг, Пешачка Улица, Отворен Пејсажи Осветлување, Итн.Пакетот вклучува : 1 x Подземни Lamps Warm Service We ќе се потрудиме да ви обезбеди со задоволително шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail на време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и