.

.

Паун 0-4 Vernier Закорави од не 'Рѓосувачки Челик Внатре/Надвор DIAL Caliper 4 - MS3779BU

Паун 0-4 Vernier Закорави од не 'Рѓосувачки Челик Внатре/Надвор DIAL Caliper 4 - MS3779BU

DEN 886.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 3258 MANUFACTURER / БРЕНД : PEACOCKTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-1-2-Ф-4.

Особините

Купувачите избираат и