.

.

24 Инчен од 15 Инчен Dual-Густина Подлога, се Сечат за да одговараат на Филтерот за Подлога за Свежа Вода & Saltwater Аквариуми, Aquaculture, Terrariums & Хидропоника!

24 Инчен од 15 Инчен Dual-Густина Подлога, се Сечат за да одговараат на Филтерот за Подлога за Свежа Вода & Saltwater Аквариуми,

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски Филтер медиумите совршен за слатководни или Saltwater аквариуми.Филтерот влошки' еластични влакна стапица Летачки остатоци.Полирање на вода.Објектот Пакет Тежина : 0.2. Seapora две фаза врзани филтер подлога.Dual-густина Блу/Бела врзани намали вашиот сопствен филтер подлога.На Seapora две фази врзани филтер подлога е многу ефективна алатка за снимање на големи particulate matter во било водни систем.Тоа дејствува како Примарна одбрана против остатоци и органска материја што може да ги заглави филтер медиумите и ограничување на проток на вода.Два слоеви на различни густина филтер материјал врзани заедно за максимална филтрација.Се сечат за да одговараат било филтер, лесно да се чистат со плакнење во бистра вода. 24" x 15" .

Особините

Купувачите избираат и