.

.

Свадба Декорација DIY Свадба Картичка Кутија Монета Пари Спаси Кутија Дрвени Свадба Плик Кутија Подарок Кутии се Вклопуваат за Роденден Годишнината Бебе Партија Ор

Свадба Декорација DIY Свадба Картичка Кутија Монета Пари Спаси Кутија Дрвени Свадба Плик Кутија Подарок Кутии се Вклопуваат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Природни гроздобер стил одлично се вклопуваат за селски свадби.Деликатна импресивен изработка generousbut не се едноставни.Изработени од дрво материјал, издржлив и може да се користи одговара за долго време.Уникатен свадба картичка кутија со заклучување е голем плус на вашата свадба оркестарот.Лесно да се инсталира картичка кутија само други додатоци демо на сликата не е вклучена.Боја : Дрвени.Материјал : Дрво.Добредојдовте во мојата продавница среќа.

Особините

Купувачите избираат и