.

.

Nintendo 3DS чиста бела (Јапонски Увезени Верзија - само игра Јапонски верзија игри)

Nintendo 3DS чиста бела (Јапонски Увезени Верзија - само игра Јапонски верзија игри)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nintendo 3 DS Конзола.Карактеристики : 3 D Длабочината на Лизгачот, Wi-Fi Способност, Nintendo 3 DS Звук, Mii Создателот, 3 D Камера, Пред & Задна Камера, Екран на Допир.Вклучува : AC Адаптер, Перо.Жичен Конективност : Безжичните.Модерната рачни игри одамна е доминирана од страна на Nintendo и Sony.Секој хардверски производител има повеќе остварлива придонеси добиени директно или развива од соодветните ДС и Play Station Portable производни линии.Сите овие уреди се импресивни мултифункционални уреди, со дизајни за цел да ги поттикне игра во движење, интеграција со Интернет, наназад компатибилноста со претходните игри, и така натаму, но секоја од нив оди за тоа на различни начини.Земајќи ги неколку минути за да се испита на главната својства, и станува се повеќе запознаени со достапни опции, додатоци и можни ограничувања на секој рачни е оптимален начин за да се утврди кој е најдобриот избор за играч.

Особините

Купувачите избираат и