.

.

Follure Мини Реално Време GPS Tracke - Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard, 2022 Најновиот Автомобил Моторни Следење GPS Уред (Сина)

Follure Мини Реално Време GPS Tracke - Преносни Копчиња Локатор, Аларм Tracker за Деца, Реално Пронаоѓач Уред со Lanyard,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Компактен и лесен Дизајн Ниска Потрошувачка на Енергија Анти-Изгубени Аларм. ★Поддршка најде Функција на Телефонот и Глас-Снимка Функција. ★Песна вашиот автомобил на Паркингот и ги Превземете вашите изгубени предмети. ★Поддржуваат Bluetooth 4.0 и ефективен Опсег е до 15 милиони. ★Погодни за Паричникот, Автомобил, Деца, домашни Миленици, Перници, Куфер или други предмети. 1 x GPS Tracke.

Особините

Купувачите избираат и