.

.

Повик СТП Кожа Ранец, Череп и Цвеќиња за Денот на Мртвите Шема Модата Жените Торба Студентите Daypack

Повик СТП Кожа Ранец, Череп и Цвеќиња за Денот на Мртвите Шема Модата Жените Торба Студентите Daypack

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е мода и издржливи.Димензии : 10.5 x 5 x 12.5 инчен (L x W x H),тоа е доволно голем за да можете да ја користите во секое прилики.Структура : 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Функционална Употреба : може да се носат како една торба или ранец, Ова унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или секојдневна ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и отворен активности кои што може да ги задоволи своите потреби во различни прилики.Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. 1) Материјал : СТП кожа 2) Големина : 10.5 x 5 x 12.5 инчен (L x W x H) 3) Боја : избор на различни модели за да го изберете 4) Тежина : 0.65 kg/1.43 lbs 5) Стил : Класичен едноставна нанадвор со моден детал 6) Повод : Училиште, студирам, на патување,weekender,пешачење,шопинг и секојдневен живот.

Особините

Купувачите избираат и