.

.

DJ Техника РАЗ-X DJ Миксер w/ USB + Bluetooth

DJ Техника РАЗ-X DJ Миксер w/ USB + Bluetooth

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вграден Bluetooth добиваат овозможува репродукција на музика.Вграден USB MP3 плеер & снимачот за MP3 репродукција и снимање.Висок квалитет crossfader со кривата се прилагоди и да се јават функции.Рка господар на производството и 1/4" + 3.5 mm слушалки излези со посветен контрола на јачина на звук.Универзални AC 100240 V 50/60 Hz.Вграден Bluetooth добиваат овозможува репродукција на музика вграден USB MP3 плеер & снимачот за MP3 репродукција и снимање висок квалитет crossfader со кривата се прилагоди и да се јават функции рка господар на производството и 1/ 4 + 3.5 мм слушалки излези со посветен контрола на јачина на звук универзални AC 100240 V 50/ 60 Hz.

Особините

Купувачите избираат и