.

.

Keyless2Go Замена за Нови Неисечени Transponder Палење ID 13 Чип Автомобил Копче HD106 (2 Парчиња)

Keyless2Go Замена за Нови Неисечени Transponder Палење ID 13 Чип Автомобил Копче HD106 (2 Парчиња)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој оглас е за 2 сосема нов неисечени transponder копчиња за да одберете Хонда & Акура возила.Ве молиме проверете опис на производот за возило одговара водич.Оваа замена на Хонда Акура transponder клуч мора да се намали и да се програмирани од автомобилската locksmith или дилер.Ве молиме имајте на ум : овој transponder клуч не може да се клонирани во хардвер продавница.Тоа бара програмирање од дилер или автомобилска locksmith.Замена за дел броеви : 35113-SZ3-A01, 35113-S6 M-A00, HD106-PT, 692246. Заврши работа копче со чип вклучени.Овој производ е целосно тестирани за да се гарантира неговата функционалност.Ова е Сосема Нов Неисечени Копче со нов transponder чип(13). 100% нов, не се користи за повикување.Ова е Keyless2 Go transponder клуч, кој ќе работи и функционира исто како и оригиналот.Ќе треба да го имаат ова копче се намали и програмирани од дилер или автомобилската locksmith за да го стартувате моторот.Компатибилен со : . 1998 - 2003 АКУРА CL. 2000 - 2001 ГОДИНА АКУРА ИНТЕГРА. 2001 - 2006 АКУРА MDX. 1997 - 2005 АКУРА NSX. 1996 - 2004 ГОДИНА АКУРА РЛ. 2002 - 2006 АКУРА RSX. 1999 - 2003 АКУРА TL. 1998 - 2002 ГОДИНА, ХОНДА ДОГОВОР. 2001 - 2002 ГОДИНА, ХОНДА ГРАЃАНСКИ. 2000 - 2006 ГОДИНА, ХОНДА УВИД. 1998 - 2002 ГОДИНА, ХОНДА ОДИСЕЈА. 1997 - 2001 ГОДИНА ХОНДА НАЈАВА. 2000 - 2003 година, ХОНДА S2000. ***Ние не можеме да го потврди возило Компатибилен со : надвор од САД и Канада***.Овие копчиња НЕ се во МОЖНОСТ ДА БИДАТ КЛОНИРАНИ.Ако имате било какви прашања во врска со клонирање ве молиме да допрат до нас пред да ја купите.ОДРЕКУВАЊЕ.Сите имиња на производи, марки, логоа и или други трговски марки во нашите продажни информации се сопственост на нивните соодветни сопственици.Ова се користи за да се поедностави процесот на идентификација на соодветните делови за одредена возило.Ниту една од компаниите или трговски марки филијалата со, одобрува или спонзор нас или нашите производи.

Особините

Купувачите избираат и