.

.

4-Начин Airbrush Воздух Црева Splitter и Регулирани Премерување Колектор

4-Начин Airbrush Воздух Црева Splitter и Регулирани Премерување Колектор

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 Начин Мерењата Црево Заеднички.Вклучува 1/4" BSP женски влезот и 4 - 1/8" BSP машки места. 4 Начин Мерењата Црево Заеднички, Еден 1/4" BSP женски - Четири 1/8" BSP машки.Секој воздух излезот има свој воздушни вентил за регулација knob да се прилагодите на притисок на секоја од цревото трупци.Завртки на сите airbrushes и црева со 1/8" BSP големина фитинзи, како што се Iwata, Devilbiss и Господар Бренд airbrushes.

Особините

Купувачите избираат и