.

.

Книгата Поправка На Лента - 2 Инчен Широк Само Лепило Црна

Книгата Поправка На Лента - 2 Инчен Широк Само Лепило Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крпа лента за поправка на книгата поврзувања. 15 метри по ролна. 2 инчи широка.Црна Боја.Високи капи само селотејп.Оваа 2 инчи широка лента се користи главно за зајакнување или поправка на книгата spines.Само лепило архивски квалитет тешки лента.Постојат 15 метри по ролна.

Особините

Купувачите избираат и