.

.

Motul Powersports (4 Парчиња) 100949 RBF 600 ТОЧКА 4 Синтетички Фабрика Линија Трки Течност со Премиум Motul Налепница (4)

Motul Powersports (4 Парчиња) 100949 RBF 600 ТОЧКА 4 Синтетички Фабрика Линија Трки Течност со Премиум Motul Налепница

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Премиум Motul Налепница.Висока точка на вриење 594°F. Не-силиконска основа синтетички течност.Работи со хидраулични actuated сопирачките и спојката системи.Motul 100949 RBF 600 ТОЧКА 4 100% Синтетички Фабрика Линија Трки Течност 4 Пакет со Премиум Motul Sticker Features : 1. Не-Силиконска Основа Синтетички Кочница Fluid2. Работи со Хидраулични Actuated Сопирачките и Спојката Systems3. Надминува Двете ТОЧКА 3 и ТОЧКА 4 Specifications4. Висок Вриење Точка Спречува Пареа Заклучување и Кочница Fade Specifications : Вриење Точка на 594°F500 m LPackage Вклучува : Кочница Fluid4 Pack Premium Motul Налепница.

Особините

Купувачите избираат и