.

.

Ember Контрола на Температурата Smart Кригла, 10 мл, 1-hr на животниот Век на Батеријата, Бакар - Стан Контролирана Температура Кафе Кригла

Ember Контрола на Температурата Smart Кригла, 10 мл, 1-hr на животниот Век на Батеријата, Бакар - Стан Контролирана Температура

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Држи вашиот топол пијалок во точната температура сакате (меѓу 120°F - 145°F).Започнете со 135°F и да се прилагоди нагоре или надолу. 1 час животниот век на батеријата на едно полнење.Или се задржи на Ember Кригла на вклучени полнење увеселителен парк за целиот ден употреба.Контрола со вашиот паметен телефон.Пар со Ember Стан за да го поставите вашиот температура, прилагодите мемории, да добиваат известувања и повеќе.Безбеден за рака мие.Изработени од нерѓосувачки челик со ажурирани керамички слој за да се намали гребење.Ember Кригла е IPX7 оценет и целосно подводните до 1 метар длабок.Ember Технологии е само одобрени продавачот за Ember производи се продаваат на .Ember е 1 година ветување и 30-ден се врати важи само за набавки "се Продаваат од Страна на" Ember Технологии, или .Ember дизајн-лед контрола на температурата бренд.На Ember Керамички Кригла е убаво дизајнирана за да се користи во вашиот дом или на вашето работно биро, и ги чува вашите пијалаци во совршена температура од првата голтка до последната капка.На Ember Керамички Кригла се поврзува со Ember стан, што ќе ви овозможи да го поставите вашиот совршен температура и да ве известува кога е достигнато, да го персонализирате вашиот LED боја и да се создаде температура мемории за вашите омилени пијалоци.

Особините

Купувачите избираат и