.

.

Skyway Празни Боја Садови Боја Контејнерите со Капаци Ленти - Боја Чаши за Уметност Занает Боја Чување на Материјали за Наставата Училишта за Деца - Пластични .21 Унца / 6

Skyway Празни Боја Садови Боја Контејнерите со Капаци Ленти - Боја Чаши за Уметност Занает Боја Чување на Материјали за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

30 ВКУПНО БОЈА КОНТЕЈНЕРИТЕ СО КАПАЦИ - Постојат Вкупно 5 Ленти со 6 Празни Боја Садови За Секој Вкупно 30 Боја Парчиња.Голема Количина е Совршен За Деца на Училиште Училница Материјали.СОВРШЕН ЗА БОИ, СЈАЈ, МОНИСТРА, УМЕТНОСТИ И ЗАНАЕТИ МАТЕРИЈАЛИ - Крајната Боја Чаши Контејнери се Одлични За Чување на Сите Видови на Различни Бои, Накит, Бисери и Помали Уметност и Занает Предмети.ПРОФЕСИОНАЛНИ ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈН - Трајни Капаци Печат Добро и Се Лесно Да се Отвори.Боја Контејнерите со Капаци Се прицврстени Така Што Нема да Изгубиме и го Прави Организирање Боја Бриз.ИДЕАЛЕН ЗА ДЕЦА УЧИЛНИЦА МАТЕРИЈАЛИ ИЛИ ДОМА СЛИКАР - Овие Комерцијални Квалитет Празни Боја Садови Се Идеални За Наставниците да Ги Користите Во Училница За Деца, Деца и Возрасни.Овие Боја Чаши Се исто Така Одличен За Домашна Рекреативни Употреба или Професионално Сликарство.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА И КАПАЦИТЕТИ - Секое Тенџере Мерки 1" Инчи Висок x 7/8" Инчен Широк и Целокупната Лента Мерки 7.25" Инчи.Секое Тенџере Може да се Одржи .21 Унци или 6.25 m L.На Skyway Празни Боја Садови Боја Контејнерите со Капаци Ленти - Боја Чаши За Уметност Занает Боја Чување на Материјали За Наставата Училишта за Деца - Пластични .21 Унца / 6.25 m L Парчиња - Сет од 30 Садови (5 Ленти) е совршен за чување на бои, сјај, монистра, накит и уметност и занаети резерви.Овие трајни празни боја садови парчиња ќе ги чува многу различни видови на објекти и доаѓаат со 5 ленти секој со 6 садови парчиња за вкупно 30 тенџере парчиња.Секое тенџере мерки 1" инчи висок x 7/8" широк и целокупната лента мерки 7.25" инчи.

Особините

Купувачите избираат и