.

.

LIZI Полици Полиците, Јаглероден Челик 5-Слој Мрежа Мултифункционален Складирање и Завршувањето на Полица, H150CM, Црна/Сребрена (Боја : C)

LIZI Полици Полиците, Јаглероден Челик 5-Слој Мрежа Мултифункционален Складирање и Завршувањето на Полица, H150CM, Црна/Сребрена

DEN 2090.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Мулти-функционална Кујна, канцеларија, гаража, итн.каде 5-слој мрежа единица полиците можат да бидат поставени. * Издржлив структура : јаглероден челик структура, екран слој, прилагодлив хоризонтална нозе. * Прилагодлива одбор слој : одборот слој може да се прилагоди за да се олесни ставање на различни големина предмети. * Големина избор : 5 големини за да изберете од, силна носивоста, црна / сребрена да се избере, ве молиме да бидат сигурни. * Насобраните производи : Оваа полица бара едноставен собрание, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Особините

Купувачите избираат и