.

.

Oyunngs Aqrium Позадина, 3D Ефект Водоотпорен Израз Landsce Подводни Риба Резервоарот Позадина Poer Декорација ПВЦ Лепило Налепница(7646Cm)

Oyunngs Aqrium Позадина, 3D Ефект Водоотпорен Израз Landsce Подводни Риба Резервоарот Позадина Poer Декорација ПВЦ Лепило

DEN 218.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој аквариум лепило позадина направени на квалитетот на ПВЦ материјал, еко-пријателски, безбедно, не-токсични, водоотпорни, лесно да се чисти и издржливи.Совршен за да се создаде прекрасен приказ и подобрување на изгледот на аквариум. ✔HD СЛИКА - Двојно страна има lifelike и шарени шема, високо ниво на транспарентност, добар изглед.Со своите живописни бои и детални HD слики.Оваа риба резервоарот позадина постер е сигурно да се создаде lifelike ефект за вашиот резервоар. ✔ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО АКВАРИУМ - Оваа риба резервоарот позадина постер погоден за аквариум или риба резервоарот. 5 различна големина за вашата да се избере, тоа е добар оркестарот за риба резервоарот.Можете да ги најдете погодни еден според големината на резервоарот за вода, ве молиме изберете кој ви се допаѓа. ✔ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Овој аквариум декорација слики со лепак, од една страна, лесен за инсталација и употреба.На држат придржува директно да аквариум и не ја оштетува резервоарот по отстранување.Тоа нема да ја напушти која и гребнатини, знаци или остатоци кога отстранети. ✔ГАРАНЦИЈА - Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако имате било каков проблем за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : PVCColor : Colorful Optional Големина : Прибл.61*30cm/24.02*11.81 in Approx.61*41cm/24.02*16.14 и делови in Approx. 76*46cm/29.92*18.11 in Approx. 91*50cm/35.83*19.69 in Approx. 122*46cm/48.03*18.11 in Package листа : 1 * Риба Резервоарот Poster Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Инсталација : 1. Прво чистење на риба резервоарот на задниот дел на чашата, и потоа спреј неколку вода со течен детергент на стакло подеднакво или избрише со влажна крпа.(за намалување на вискозитетот на лепак)2. Откине површината заштита филм од позадина, и да почне да прикачите полека.Ако тоа се појавува меурчиња, што може да рипувате го исклучите и спреј некои водата на балон, а потоа ставете го повторно.3. По пуштањето на тоа, употребата на scraper или допрете за да проверете дали има било какви воздушни меурчиња.Ако има било какви воздушни меури, можете да го користите игла да пункција нив или да ги користите scraper да се притисне и мазна нив.4. Ако водата не е гмечи темелно, лепак ќе се претвори вајт, откако ќе бидат снимени, се користи фен за коса да се исуши, а потоа affix тоа и непречено тоа.

Особините

Купувачите избираат и