.

.

Премиер-Линија 9154661 Лист Метални Навртки, Само-Прислушување, Пан Главата, Филипс Диск, #8 X 1/2 во, Цинк Позлатен Челик Со Бели Главата, 25-Пакет

Премиер-Линија 9154661 Лист Метални Навртки, Само-Прислушување, Пан Главата, Филипс Диск, 8 X 1/2 во, Цинк Позлатен Челик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : #8 X 1/2 инч.Пан Главата, Филипс Диск.Се користи за да се закачите на лим со други тенок метал, дрво или друг материјал.Остар зашилен врв.Пилот дупка треба да се пре-drilled.На теми на лим завртки се дизајнирани да се повлече два материјали цврсто заедно.Кога приложување метал на дрво, тоа е особено важно да се пред-ударна дупка.

Особините

Купувачите избираат и