.

.

mushie Силикони Pacifier Носителот Случај (Облачно Mauve)

mushie Силикони Pacifier Носителот Случај (Облачно Mauve)

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На Mushie силикони pacifier носителот чува вашето бебе е pacifiers чисти и подготвен за употреба.Направени од меки силиконски со пригоден рака, ова pacifier случај е лесно да се прикачите на шетач или пелена торба.Држи pacifiers чисти и лесно да се најде.Може да се сместат до 2 pacifiers во исто време.На рака придава на колички, пелена кеси, и многу повеќе!.На pacifier случај е направен од храна одделение силиконски материјал и е BPA и Phthalate-слободни.Лесно да се чисти и машина за миење Садови безбедно (врвот рек само), нашите pacifier случај е дамка отпорни и не апсорбира вода.Се мијат со сапун.Мерки 8.5" L x 3" W x 3" Х.

Особините

Купувачите избираат и