.

.

Душо јас сум Дома Мед Обложени Бивол Trachea Цевки и Силеџија Стапови Куче Џвакање Различни Пакет

Душо јас сум Дома Мед Обложени Бивол Trachea Цевки и Силеџија Стапови Куче Џвакање Различни Пакет

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржи (1) 9.7 оз торба на 7 Инчен Trachea Цевки, 5 парчиња & (1) 3.15 оз торба на 6 Инчен Силеџија Стапови, 5 парчиња.Тие ја испорача протеини богати џвакање искуство кучиња љубов која им помага на промовирање здрави заби и непца.Изработени од најквалитетни состојки како човечки-одделение вода бивол дека е 100% треви, храни, слободен избор, & хумано зголемен.Обложен со одржливо-берат душо, душо, може да се зголеми енергија и намалување на ефектите од алергии.Бафало е поздрав избор за месо, тоа е висока протеини, ниско ниво на калории, ниско ниво на маснотии, низок холестерол, & низок натриум.

Особините

Купувачите избираат и