.

.

Oyunngs Израз Hind Нога Чизми Прилагодливи Коњ Нога Подигнете, Коњ Нога Подигнете, збир на Црвениот Bhable Нога Grd Заштитник за Коњ Миленици(Universal Tuba, Поставен на Црвено Пред

Oyunngs Израз Hind Нога Чизми Прилагодливи Коњ Нога Подигнете, Коњ Нога Подигнете, збир на Црвениот Bhable Нога Grd Заштитник

DEN 868.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесни, дише и мека подлога, ефикасно намалување на пот и триење.Специјално дизајнирани за спречување на меките ткива штета во коњот нога за да се избегнат повреди.Мека перница обвивка, ниска топ дизајн за лесно движење, удобно за коњ да се носат.Усвојување на високо спецификација за изработка, совршен опрема за јава ентузијасти.Обезбеди голема поддршка за коњот нозе, намалување на влијанието и заштита на нозете од повреда.Функција : 1. Обезбеди голема поддршка за коњот нозе, намалување на влијанието и заштита на нозете од повреда.2. Мека перница обвивка, ниска топ дизајн за лесно движење, удобно за коњ да се носат.3. Лесни, дише и мека подлога, ефикасно намалување на пот и триење.4. Специјално дизајнирани за спречување на меките ткива штета во коњот нога за да се избегнат повреди.5. Усвојување на високо спецификација за изработка, совршен опрема за јава ентузијасти.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Нога Guard Condition : 100% сосема new Color : Red Material : СТП+Neoprene Adjustable Бенд Должина : Околу. 5.5 cm/2.2 in Fore Нога Висина : Околу. 25cm/9.8 in Hind Нога Висина : Околу. 14cm/5.5 in Product Улога : да се Обезбеди заштита за коњот нозе.Пакет Листата : 4 x Коњ Нога Чувари.

Особините

Item Type:
 Horse Leg Guard
Condition:
100% brand new
Color:
Red
Material:
PU+Neoprene
Adjustable Band Length:
Approx. 5.5cm/2.2in
Fore Leg Height:
Approx. 25cm/9.8in
Hind Leg Height:
Approx. 14cm/5.5in
Product Role:
Provide protection for horse's legs. 
Package List:
4 x Horse Leg Guards :

Купувачите избираат и