.

.

Petsfit Затворен Куче Куќата Вентилација Дрво Мачка Куќи за Внатрешна Мачки со Покачена Кат&Анти-се Лизга на Дното

Petsfit Затворен Куче Куќата Вентилација Дрво Мачка Куќи за Внатрешна Мачки со Покачена Кат&Анти-се Лизга на Дното

DEN 3812.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕМА СОБРАНИЕ : Не се потребни алатки за собрание, нашиот патентиран затворен куче куќата(Патент Број : US10687510 B2) лесно може да се состави во секунди.Количка за дизајн го прави лесен за транспорт и чување.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : деликатна затворен куче куќата е добро изградени со солидна борови дрва, кои се цврсти, трајни и гниење-отпорни.Тоа карактеристики светлина природна боја и е обложен со еко-пријателски лак, покажува убавината на природата.Ако сакате да го персонализирате тоа, можете лесно да наслика на дрво за да го боја ви се допаѓа.ДОБРА ВЕНТИЛАЦИЈА На : покачена и вентилирани подот ќе го заштити вашиот кожен пријатели од влага и да ги поттикне свежи проток на воздух.Можете да додадете ќебе или мат за екстра атмосфера во текот на постудено месеци.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : куче куќата доаѓа со openable шарки покрив, кој ви овозможува да го стави настрана да се чисти.Исто така, подот може да се отстрани за лесно чистење.ДИМЕНЗИИ : Ова doghouse е достапен во две големини.Мал објект, мерки на 31"L×21"W×24.5"H, совршено accommodates мачки и мали кучиња мерење 22lbs и под.Тоа е доволно пространа за вашиот pup да се одморат и да се водат удобно.

Особините

Купувачите избираат и