.

.

Reza Фиксација средството за смекнување на косата: Луксузни Длабинско Кондиционирање на Косата се Грижи за Мазна, Сјајна Коса, Сулфат Слободни, Paraben Слободни, Tames Frizz, ?

Reza Фиксација средството за смекнување на косата: Луксузни Длабинско Кондиционирање на Косата се Грижи за Мазна, Сјајна

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛУКСУЗНО УЖИВАЊЕ : навистина карактеристични косата балсам со ретко се наоѓаат состојки.Шампањ, злато & дијаманти произведе гламурозен сјај.ТЕПАЧКИ FRIZZ, FLYAWAYS & ПОДЕЛИ ЗАВРШУВА : за Да се борат против штетата што влажност & топлина направите за вашите прекрасни брави, треба премија светлина-тежина клима уред кој им помага на detangle, контрола и управување со косата.РЕВИТАЛИЗИРА СУВА, ОШТЕТЕНА КОСА : Со својата богата, ексклузивни комбинација од протеини, масла & минерали, оваа длабока клима уред се заклучува во виталните хранливи материи за поправка & зајакнување на косата.Безбедна за боја-третирана коса.КРЕИРАНО ОД РЕЗА FARAHAN САМО ЗА ВАС : Сте виделе на ТВ шоу Shahs на Зајдисонце.Сега овој исконски ѕвезда Холивуд носи оваа луксузни убавина клима уред, идеален за мажи & жени. 100% БЕЗБЕДЕН : Никогаш не се тестираат врз животни.Оди Напред, Се Занесе.Обидете Се Реза Фиксација Клима Уред, Исполнет Со Шампањ, Злато & Дијаманти.Ќе ви се Допаднат Луксузен Резултати : Lustrous, Свилен-Мека Коса со Нула Frizz & Прекрасен Полнота.Дали знаете што влажноста не се на вашата коса?Тоа го осиромашува на влага & coarsens текстура..остават вашиот tresses сува & frizzy, без тело, испитување, или сјај.Се даде на Вашата Коса Убава Frizz-Слободен Зголеми со Реза Фиксација средството за смекнување на косата од Реза Биде Опседнат Колекција.Создадена од страна на ТВ ѕвезда Реза Farahan, ова луксузни убавина клима уред : - го Спречува сплит завршува и flyaways со длабоко климатизација коса - Tames грозен frizz за елегантни, мазна, свиленкаста изгледа - Е многу мала тежина и нема да тежат на вашата коса надолу - ја Остава косата мазна и природно сјајна потрага - Помага во поправка на оштетена коса, враќање дека блескава сјај Тајната е Заштитен Формула Иам Мистика 7 Комплекс : - Црна Truffle Масло за витамин богати влага - Грашок Протеини за негување на сила - Воскресна од Jericho да ги смири & состојба на косата & скалпот - Кралот Масло од Кокос за да им помогне на подмладување на вашата коса - Јагода Семе Екстракт - Шампањ за осветленост & искра - Мелени Дијаманти за крајна сјај Сето ова плус Реза е ексклузивни злато-исполнет штит, со вистински злато да го заштитите косата од оштетување на топлина & влажност.Овие скапоцени состојки работат заедно за да се остави косата strokably мека.Унисекс, мултикултурна, идеален за сите типови коса & текстури.

Особините

Купувачите избираат и