.

.

BAINUO Airbrush Чистење Комплет 15 Парче Спреј Пиштол Миење Чистење Алатки - Стакло средства за Чистење Тенџере со Носителот, Златен Игла, 5 Чистење Игли, 5 за Чистење со Четк

BAINUO Airbrush Чистење Комплет 15 Парче Спреј Пиштол Миење Чистење Алатки - Стакло средства за Чистење Тенџере со Носителот,

DEN 618.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】15 Парче Airbrush Чистење Комплет Вклучува : 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење Игла во Собата и Чаша Airbrush Чистење Тенџере, и 3pcs ( 0.2 мм/0.3 mm/0.5 mm ) Млазницата Игла во Собата. 【МОЌЕН ЧИСТЕЊЕ КОМПЛЕТ】Направени од високо-квалитетни материјали, компактен и издржливи.Користење на најлон цевка четка и нерѓосувачки челик чистење scraper игла може лесно да се чисти, суви и лепливи работи во мал простор.Основна алатка за чистење на спреј пиштол, лесно за ракување. 【СТАКЛО средства за ЧИСТЕЊЕ ТЕНЏЕРЕ】перење слив е направен од тешки-должност стакло материјал, кој може ефикасно да се спречи спреј пиштол од се срушени кога чистење на спреј пиштол.Погоден за чистење на спреј пиштол и собирање на спреј пиштол отпад течност.Покрај тоа, стакло миење на садот може да се користи како спреј пиштол стојат во комбинација со став. 【НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SCRAPER ИГЛА】Scraper & Чистење Игла е направен од нерѓосувачки челик и се отпорни на корозија.На заострените структура на чистење игла е погодна за спреј пиштол млазници со дијаметри од 0,3 mm и 1.2 mm, а исто така може да scrape и чиста сува лепливи материи во внатрешноста на спреј пиштол. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Ако примите оштетени производ или имате било какви други незадоволство, контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да им понуди задоволително решение за вас во рок од 24 часа.Карактеристики : Совршен airbrush чистење комплет е лесен за употреба и одговара скоро на сите обични спреј пушки.Стакло пен-перење тенџере (која може да се користи како airbrush носител) и на пен-миење се двете алатки за чистење airbrushes и собирање на отпад од течни airbrushes.Челик убоди со нож може да scrape исклучување сува боја на внатрешниот ѕид на airbrush.Парична казна преку дупка четка/дебела преку дупка четка се користи за чистење на пофини/груб дупки.Ефикасно чистење на мали области.Лесно да се чисти капак и шише и лесен за да го промените филтерот.Опис на производот : Боја : како на сликата покаже Материјал : Стакло + Пластични + Железо + Нерѓосувачки Челик + Најлон Влакната Млазницата Дијаметар : 0.2 0.3 mm mm 0.5 mm Четка Дијаметар : 2, 2.5, 3.2, 4, 5мм Спреј Игли Дијаметар : 0.5, 0.9, 1.1, 1.2, 1.4 mm Погодна Дијаметар на Airbrush Чистење Игла Алатка : 0.2, 0.3, 0.4, 0.5, 0.8 мм Пакет се Вклучени : Како на сликата шоу.

Особините

Купувачите избираат и