.

.

Сјајот Девојки Кукли од Battat – 14-инчен Poseable Equestrian Кукла со Коњ – Jaime & Скокач – Кафеава Коса & Сини Очи — Јавањето Облека со Cowgirl Шапка – Играчки и Додатоци за Деца на ?

Сјајот Девојки Кукли од Battat – 14-инчен Poseable Equestrian Кукла со Коњ – Jaime & Скокач – Кафеава Коса & Сини Очи —

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Истражуваат галоп авантурите : откријат светкавиот патеки со Jaime и нејзиниот величествен коњ Скокач!. 14-инчен equestrian кукла : Jaime има светли сини очи, долги трепки, и долго, свилен кафеава коса, која е забавно да се четка и стил!.Poseable : рацете и нозете свиткани и ротирање седиштето Џејми на Скокач и да се истражуваат блескави авантури заедно!.Коњ пал Скокач : убав тен грб со glittery розова копита, мека русокоса грива со розова коса лажен стилизирана во една симпатична плетенка, и отстранлив седло.Шарени мода : носи карирани врвот со една симпатична дополнителните детали, тексас стил панталони, јавањето чизми, и glittery cowgirl шапка.Совршен микс висина за мали раце, лесно да се чисти, и трајни производи за секојдневна игра.Скок во блескави авантури со Jaime & Скокач, на 14" equestrian кукла & коњ пар од пенливи светот на Сјајот Девојки!Jaime има светли сини очи, долги трепки, и долго, свилен кафеава коса, која е забавно да се четка и стил.И таа е, исто така poseable!Нејзините раце и нозе, виткајте и ротирање лесно да седат на Скокач како таа вози, и таа може да се управува Скокач во која било насока со кормилото да се откријат светкавиот патеки заедно!Скокач има убав тен грб со glittery розова копита, отстранлив седло, и мека русокоса грива со розова коса лажен стилизирана во една симпатична плетенка!Сјајот Девојки Кукли секој дојде со една комплетна облека.Jaime е облечен една симпатична карирани врвот со забава сребро дополнителните детали, еден пар на тексас стил панталони, високи кожни чизми, и glittery cowgirl капа (за дополнителни допир на glitz)!Нејзината облека, исто така, има лесен-отворете затворачите да брзо да се стави на и да ги отстраните, па Jaime може да се прошетаат во било авантура со многу шарени мода изгледа! (Дополнителни тимови се продава одделно) Jaime е poseable!Таа може да се свиткани во колената и лактите и ротирање нејзините рамена и колкови да се истражуваат село со Скокач— и дури и се приклучат покаже скокање натпревари!Таа има светли сини очи, долго кафеава коса, која е забавно да се четка и стил, и нејзиниот equestrian облека карактеристики : .

Особините

Купувачите избираат и