.

.

LUCKYERMORE 500LBS Капацитет Виткање Фах Hitch Планината Товар на Превозникот 60x20x3Задните Товар Рек Тешки Товарни Кошница Hitch се Вклопува 2-Инчен Приемник Товар Hauler за SUV Камп ?

LUCKYERMORE 500LBS Капацитет Виткање Фах Hitch Планината Товар на Превозникот 60x20x3Задните Товар Рек Тешки Товарни Кошница

DEN 1653.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи се Изгради : Оваа приколка hitch товар превозникот е изградена од тешки мазна прав обложен челик за да се изврши висок сила.Тоа носи до 500 Lbs на товар.Долго-траен E-грб и карбид црна прав грб е отпорен на ' рѓа, гребнатини, и chipping, стои до inclement времето елементи.Виткање Дизајн : Ова задните товар решетката е предвидено со виткање месо тело овозможува тоа да биде укината кога не е во употреба.Виткање товар hauler е доволно далеку од колата дека дури и ако вашиот автомобил има резервна гума тоа не влијае врз виткање на сите.Зголемена Безбедност : Кој 3inch високите страни околу hitch товар рек држи вашиот товар безбеден за време на патувањето.Со интегриран reflectors на рамка, оваа hitch товар на превозникот промовира безбедно возење.На reflectors додадете видливост на товар решетката и вашето возило.Лесно да се Соберат&Употреба : собранието може да се заврши во рок од 5-10 минути според инструкциите.2x2 Инчен месо тело лесно да се монтира на било 2" или помали hitch приемник.На шупливи 2-инчен месо тело, исто така може да ја прифатат анти-штракаат hitch pin или кодот за зајакнување на вибрации отпор и безбедност.Мултифункционален Апликација : Ова hitch товар кошница е идеален за големи и обемни товар,како што се велосипеди,матен тревник алатки, кампување резерви, ладилници, задната врата се скари, градежни материјали и нешто што не сакаат да се донесе во возило!.LUCKYERMORE кошница товар превозници се дизајнирани да се користи приколка куки како што е потребно.Тоа е основна алатка за патување.Нејзините 3 инчи висок ѕид обезбедува дополнителна безбедност заштита за вашите лични предмети, и со својата мрежа база, ќе можете брзо и лесно чистење на кошница-тип карго брод.Тие се многу погоден за сите видови на стоки-од огромна кампување опрема за неуредна опрема, како што се велосипеди, итн.Што чекаш, да го додадете во количката сега и однесете ја дома!. -Трајни, E-грб и прав-обложени челик. -Одговара на стандард 2" hitch товар на превозникот приемник. -Mesh база за лесно расчистување на остатоци.

Особините

Купувачите избираат и