.

.

Притисни и да Одат Автомобили за Деца, Триење Напојува Играчка Песок Игра Трактор Камион Играчка на Бебето Рано Образование Сетови 4,Подарок за Деца, Момчиња и Дево?

Притисни и да Одат Автомобили за Деца, Триење Напојува Играчка Песок Игра Трактор Камион Играчка на Бебето Рано Образование

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【4pcs Камион Играчки Поставите】Има 4 Различни камиони, именуван како булдожер, трактор, самосвали и цемент миксер. 【Supperior Материјал】Овие триење напојува автомобили изгледа светла боја и се чувствуваат мазна, направени од добри АБС материјал и фирма триење електричен систем, кој ќе ви обезбеди не-токсични, еко-пријателски и безбедно користење на искуство. 【Динамички Играчка Камиони, Не Батеријата Потребни】Овие шарени играчка автомобили триење напојува; БЕЗ Батерија Задолжителни!Само притисни на овие автомобили напред и тогаш тие ќе одат напред автоматски за време, и се движи на далечина зависи од притисни моќ. 【Рано Образование Играчка 】Играње овој вид на шарени триење играчки може да се промовира бебиња' рака-око координација, сензорна перцепција,развивање на нивната фантазија и практика кооперативни игра. 【Идеален Подарок за Години】Совршена играчка за 3+ години, момчиња и девојки.Вашите малечки може да се направи разлика на името и функцијата на овие видови на возила и да се запознаат со различни бои и форми.Дизајниран за години' раце, лесно за малку деца да им помогнам и контрола, совршена големина , не се премногу големи или мали.Предложи Возраст : 18 месеци и нагоре.Ова се 4 мали автомобили има различни бои, различни стил, и различни функции.Децата ќе уживаат во своето возило fairyland.Тие им помогнам на автомобил, пополнете или лопата песок како професионален возач.Вашите деца би ги потрошиле часа додека сте зафатени. 2 во 1 булдожер & багер ,раката може да се наведнуваат и ги ротира.Големина на : 7.5*15.5*16.5 cm/3*6.1*6.5 инч.Тракторот доаѓа со монтажни превоз, push & go дизајн,многу забавно и лесно да се игра.Големина на : 7.5*18*7.5 cm/3*7.1*3 инч.На миксер е pivotable и чекаме вашите деца да се истражуваат.Големина : 7*10*9cm/2.8*3.9*3.5 инч.Телото може коса ,и може да се пополни нешто мали во тоа.Големина : 7*10*8cm/2.8*3.9*3.1 инч.Сите камиони работи на push-и-оди моќ.Само се одржи на камион, притиснете напред неколку пати, тогаш нека одат и да се види тоа се тркалаат.Becasuse тие се помогнам и да одат со автомобил со auto-start систем.И се движи на далечина зависи од притисни моќ.притисни ја препратите, а потоа нека одат и може да се кандидира трае подолго.Ова се 4 мали автомобили има различни бои, различни стил, и различни функции.Децата ќе уживаат во своето возило fairyland.Тие им помогнам на автомобил, пополнете или лопата песок како професионален возач.Вашите деца би ги потрошиле часа додека сте зафатени.Вашиот придружуваат е најдобриот подарок за вашите деца.Можете да ги учат од него/неа, што автомобилот тоа е, како тие работат, каква боја се тие.Сите камиони работи на push-и-оди моќ.Само се одржи на камион, притиснете напред неколку пати, тогаш нека одат и да се види тоа се тркалаат.Becasuse тие се помогнам и да одат со автомобил со auto-start систем.И се движи на далечина зависи од притисни моќ.притисни ја препратите, а потоа нека одат и може да се кандидира трае подолго.

Особините

Купувачите избираат и