.

.

Y YHY Мачка Сад, 15 Унца Мачка Вода Сад, Покрена Керамички Мачка Храната Сад, Сива & White & Y YHY Мачка Храна Чинии, Покрена Мачка Керамички Чаши, Покачен Мачка Чинии за Храна

Y YHY Мачка Сад, 15 Унца Мачка Вода Сад, Покрена Керамички Мачка Храната Сад, Сива & White & Y YHY Мачка Храна Чинии, Покрена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мерење Мачка Чаши Вода : Можете да ги пратите на тоа колку вода мачка е за пиење и колку често со овој покачена сад.Лесно да се следи здравјето на вашата мачка.Корисна за лошо мачки или мачки со шеќерна болест, бубрежни, или уринарни проблеми.Совршен Мачка Чаши Висина за Внатрешна Мачки : поставените мачка сад има право висина(3) и широк дизајн(5.5" дијаметар)што овозможуваат на мачка да јаде во повеќе природен вратот позиција и да се намали нејзиниот врат товар.Намалување на Вратот Оптоварување : поставените мачка чаши имаат право висина(4.2"), дозволувајќи им на мачка да јаде во повеќе природен вратот-позиција и лесно да се проголта, погоден за мачки со ' рбетниот проблеми или постар мачки.Не се Лизга Покачена Arched Стојат : Четири гума не се лизга нозе задржи мачка храна чинии од движејќи се напред и назад, кои се стабилни и доволно силна за да се спречи вашите миленици од тропа повеќе и да се задржи на хранење област почиста.Цврсти и Издржливи : керамичка мачка чинии се намали и шок-отпорни.За разлика од не ' рѓосувачки челик и пластични мачка јадења, овие мачка чинии се champion, рѓа-бесплатно, совршено стаклен, микробранова печка безбедно и без бактерии, со помош на маче е брадата акни.

Особините

Купувачите избираат и