.

.

Шекспир 4356 Пловењето Антени

Шекспир 4356 Пловењето Антени

DEN 285.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален за морски бродови со ограничен простор, како што бас чамци и централната конзола риболов садови.Нерѓосувачки челик камшик (36").Хром позлатен месинг канистер минимизира де-подесување.Бара планината со центар дупка за премин на испорачаниот кабел.AM/FM Антена, MFG# 4356, 36" од не 'рѓосувачки челик камшик, месеци на стандард 1"-14 навој планината.Вклучува кабел w/ конекторот.Натпревари 5250-AIS VHF Антена.

Особините

Купувачите избираат и