.

.

Автомобил Задниот Браник Guard Заштитник, Анти-нула Отпорни на Абразија 35 Универзал Не се лизга Црна Гума Багажникот Вратата Sill Заштитник за Повеќето Автомобили, Авт?

Автомобил Задниот Браник Guard Заштитник, Анти-нула Отпорни на Абразија 35 Универзал Не се лизга Црна Гума Багажникот Вратата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[СИГУРЕН КВАЛИТЕТ] Направени од премиум гумени материјал, карактеристики отпорен на гребење, триење отпорни, анти-стареењето, топлина & ладно отпорни, трајни и флексибилни дека може да се користи за долго време, што исто така е ефикасна. [СОВРШЕНА ЗАШТИТА] Мерење на 35*3", pratical доволно за да се задоволат вашата потреба во секојдневниот живот, за да го заштити автомобилот површината.Универзална вклопат за повеќето автомобили со задните гарда.Мило дизајн со не се лизга функција, ефикасно да го заштити автомобилот од повеќе гребнатини и гребнатинки. [МУЛТИ-ФУНКЦИЈА] Не се користи само за да се спречи гребнатини кога товарење или истовар luggages, алатка кутија, намирници и повеќе предмети што сакате да се стави или да извади од автомобили багажникот, но, исто така, може да се користи за покривање на постојните гребнатини, штети, дамки, и да ја задржите вашиот автомобил изгледа нови и чисти, дава елегантен изглед. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстраните.Пакетот вклучува лепак лента, нема потреба од никакви дополнителни алатки.Чистење на површината за да бидете сигурни дека нема масло, вода или валкани дамка прво, се држи лепак лента на површината, да се стави и притиснете нашите гума bumeper guard-заштитник на автомобил површината.Инсталацијата заврши!.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ ИСКУСТВО] Ние сме секогаш се залага да им понуди квалитетни производи и најдобра услуга по продажбата.Ве молиме да се купи со доверба.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, нашата служба за корисници тим е секогаш тука за да satify сите вас!.Црна Гума Отпорно На Гребење Багажникот Вратата За Влез Чувари Додаток.

Особините

Купувачите избираат и