.

.

Kalovin Pacifier Носителот Случај, Бебе Силикони Pacifier Носителот Случај, Заштитна Складирање Сад Придава на Колички & Пелена Кеси (Сива)

Kalovin Pacifier Носителот Случај, Бебе Силикони Pacifier Носителот Случај, Заштитна Складирање Сад Придава на Колички

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мека Duarable Силикони : На pacifier носителот на случај е направен со мека и издржливи, BPA-Free силиконски материјал.Храна одделение силиконски pacifier случај со патент.Задржи вашето бебе е pacifier чисти : Ова pacifier случај ќе ги задржи вашите малечки pacifier или soother заштитени и стерилни, додека во движење, gurading нив против бактерии и нивно чување безбедни и здрави.Меки силиконски материјал за изработка на овој објект лесно да се мијат и чистат.Лесно за чување : На pacifier случај може да се сместат две pacifiers.На pacifier носителот обезбедува pacifier со zip clousure, тоа може да биде лесно во прилог на колички, пелена ранци, чанти, ранец, ташна, седиштата во автомобил што го прави лесно да се носат и на патувања-подготвени.Мулти-за употреба : На pacifier носителот случај одговара на сите модерни pacifiers, брадавица штитови, шише брадавиците и мали teethers.Бебе Туш Подарок : Силикони pacifier носителот случај за новороденчињата е практична, слатки, исто така лесно да се користи, совршен за безбедност на бебе туш подарок.

Особините

Купувачите избираат и