.

.

Итни Дамка Спасување Дамка Смена – Сите Намена Директни Спреј За Тепих, Текстил, Облека, да Додадете Алишта. Работи на Свеж или Сет-во Органски и Неоргански Дамки (120

Итни Дамка Спасување Дамка Смена – Сите Намена Директни Спреј За Тепих, Текстил, Облека, да Додадете Алишта. Работи на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕЗБЕДНО, МОЌЕН & БРЗО – Професионални, комерцијални одделение формула е безбедно околу децата & домашни миленици.Неговата молња брза акција се обновува дамките од облека, bibs, теписи, авто & мебел тапацир и повеќе.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ДАМКИ – Универзална место дамка на смена кој е исклучително ефикасен за сите видови на свежо и го постави-во дамки на сите ткаенини.Работи на двете органски или неоргански дамки.NONTOXIC & ЕФЕКТИВНИ – Нема пероксид, хлор, фосфати, sulphates или parabens. 100% biodegradable p H неутрална формула е тешко на дамки, но не и на кожата или облека. "Побезбеден Избор" уверение.УНИВЕРЗАЛНА ДАМКА TREATER – Ketchup, крв, бебе формула, deodorant, шпагети сос, чоколадо и повеќе не одговара за ESR.Доби 5-Ѕвезда критики од Денес Show & Добро Утро Америка.УДОБЕН и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Едноставно спреј, очисти, се измијат, и да се види на свежо или суво дамките ќе исчезнат.Исто така, може да се користи како перење дамка смена или донесе брише со вас во движење/ додека патуваат.Место почиста дамка смена спреј дизајниран да брзо и безбедно да се третира животот е неизбежен дамки.Итни Дамка Спасување е концентрирана nontoxic формулата магично ги отстранува храна и други дамките од облека, мебел, душеци, теписи, постелнина, автомобил ентериери, софи и тапацир, и многу повеќе.Итни Дамка Спасување е достапен како спреј шише или за еднократна употреба брише, и се формулирани со користење на комерцијален безбеден, брз, силен и универзална дамка-отстранување на формула од Омраза Дамки Ко.Сите Дамки.Секој Го Мрази Дамки.Секој Заслужува Подобро Дамки Removers.Ние веруваме дека животот е премногу краток за дамка removers кои користат непријатни состојки кои не работат & само да седат собирање прашина во перална.Нашите производи се елиминира trade-off помеѓу безбедност и перформанси така да брзо може да се третираат вашата облека, теписи и тепих.

Особините

Купувачите избираат и