.

.

uxcell 0.5 W 8 Ohm DIY Магнетни Говорникот 30мм Тркалезна Форма Замена Звучникот 8pcs

uxcell 0.5 W 8 Ohm DIY Магнетни Говорникот 30мм Тркалезна Форма Замена Звучникот 8pcs

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

30мм Магнетни Говорник, номинална моќност е 0.5 W, отпорност е 8 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалитет на звукот.Тоа е говорник, како замена за вашиот систем за звук.На заварување интерфејс е лесно да се инсталира и се направени од добри гума и гумени да го продолжи животот на говорникот.Соодветна јачина на звук, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација.Опис : 1.Оваа мали Магнетни говорник ќе биде вашиот најдобар избор во DIY јазик.2.тоа ќе работат и за дома аудио-визуелна опрема и други говорници.3.Уникатен дизајн, усвоена добро изведена магнет.Спецификации : Номинална Моќност : 0.5 WImpedance : 8 Ohm Speaker Висина : 5mm / 0.2"Говорник Дијаметар : 30мм / 1.18" Пакетот Вклучува : 8pcs x Магнетни Јазик.

Особините

Купувачите избираат и