.

.

Juegoal Божиќ Запалени Подарок Кутии Украси, Пред осветлена светне Декоративни ПВЦ Присутни Кутија Под Дрво Декор, Затворен Отворено Празник Божиќ Партија Пат Подаро?

Juegoal Божиќ Запалени Подарок Кутии Украси, Пред осветлена светне Декоративни ПВЦ Присутни Кутија Под Дрво Декор, Затворен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Запалени Божиќ Подарок Кутии : Сет од 3 Божиќ подарок кутии украсени со 60 топло бела LED светла.LED свети убава светлина преку моделот на пластични ПВЦ, без разлика дали се поставени на Божиќ дрво здолниште или каде што може да се замисли, се додава фестивал духот на Божиќ.Соодветна Големина : Големи Божиќ подарок кутија мерки 7.5 x 7.5 x 7 инчи, средни Божиќ подарок кутија мерки x 6.1 6.1 x 6 инчи, и мали Божиќ подарок кутија мерки 5.1 x 5.1 x 5 инчи.Екстра долг продолжување мозок е 9.85 ft.Безбедност Користете & Супер Светло : празникот запалени подарок кутии се 4.5 V низок напон излез приклучок за безбедна употреба.Само приклучете тоа, позицијата тоа каде што сакате, да се види и да уживате во оваа запалени Божиќ моментов кутии.И приклучок во украсни светилки се многу посветла од батеријата напојува светла.Овие се може да се користи за многу години.Светло До Вашиот Одмор : Овие Божиќ украсни орнаменти ќе го поздрават секој минувач со празничниот дух.Овие пред-осветлена моментов кутии се разноврсна и може да се користи за Божиќ, фестивали, ноќта на Вештерките, партии, клуб, фаза шоу, голема сала и свадба.Идеален Божиќен Подарок : Нашиот Божиќ Подарок Кутии се многу погодни како Божиќ подарок за вашиот љубовник, пријатели и колеги.Децата не можат да чекаат за да ги красат сите на подарок кутии под Новогодишни елки.Сакаат да ги имаат сите Божиќ благослови.Сет од 3 ПВЦ Божиќ подарок кутии украсени со 60 топло бела LED светла.Дали ставени под Божиќ дрво здолниште или каде што може да се замисли, се додава фестивал духот на Божиќ.Празникот запалени подарок кутии се 4.5 V низок напон излез приклучок за безбедна употреба.Овие моментов кутии со светла се разноврсна и може да се користи за Божиќ, фестивали, ноќта на Вештерките, партии, клуб, фаза шоу, голема сала и свадба.Може да се користи за многу години.Белешки : . 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. 2. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Особините

Light Color:
Warm White

Купувачите избираат и