.

.

SPATHIPHYLLUM Говорникот Дијафрагмата Компатибилен со AudioPipe АТВ-4061 за АТР-4061, 4063B, 4063C Tweeter

SPATHIPHYLLUM Говорникот Дијафрагмата Компатибилен со AudioPipe АТВ-4061 за АТР-4061, 4063B, 4063C Tweeter

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

SPATHIPHYLLUM Говорникот Дијафрагмата Компатибилен со Audio Pipe АТВ-4061 за АТР-4061, 4063 B, 4063 C Tweeter.Големина на Глас серпентина : 44.4 mm/1.75".Дијафрагмата висина : 1.2 mm.Замена за Супер Tweeter.Лесно да се справи и совршено одговараат.Големина на Глас Серпентина : 44.4 mm.Bobbin Материјал : KSV.Жица за Глас Серпентина : CCAW.Дијафрагмата Материјал : Титаниум.Работ Дизајн : рамни раб.Дијафрагмата OD : 63mm.Дијафрагмата висина : 1.2 mm.Дебелина : 0.03 mm.DCR : 6Ω.АЛ прстенот со Дијаметар : 86mm.Големина на Глас Серпентина : 44.4 mm Bobbin Материјал : KSVWire за Глас Серпентина : CCAWDiaphragm Материјал : Titanium Edge Дизајн : рамни edge Diaphragm OD : 63mm Diaphragm висина : 1.2 mm Thickness : 0.03 mm DCR : 6ΩAL прстенот со Дијаметар : 86mm.

Особините

Купувачите избираат и