.

.

САРА USB Полнење Запалени Шминка Огледало со Складирање (M115) - 3 Боја на Владата Затемнување Светла LED Светло - Мини 10X Зголемена Огледало - Патување Носи Торба - Виткање

САРА USB Полнење Запалени Шминка Огледало со Складирање (M115) - 3 Боја на Владата Затемнување Светла LED Светло - Мини

DEN 838.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОПИР СВЕТЛИНА SWITCH - за да се Префрлате помеѓу Топло, Природни, и Кул светлина со допирање на прекинувачот.Намалување или зголемување на осветленоста (dimmer) од страна на допир & задржете го прекинувачот.Вградена МЕМОРИЈА - да се Организираат и да ги чувате вашите помали шминка предмети во вграден-во купето.Идеален за десктоп користење или патување со користење вклучени за носење.ВИТКАЊЕ ОГЛЕДАЛО СО ПРОШИРУВАЊЕ на РАКАТА - се Свитка 5.5"x8" огледало за да го носат лесно или да се прошири и да се прилагоди на саканиот агол.USB ПОЛНЕЊЕ - Не повеќе од батеријата или неуредна исцедена батеријата проблеми!Само поврзете ја единицата во било USB полнач и полнете до 10 часа на непрекината светлина.INDLUDED ПРЕДМЕТИ - Мини зголемена 10 X магнетни огледало, носејќи вреќа, полнење преку USB кабел.БЕСПЛАТНИ ПРОДОЛЖЕНА ГАРАНЦИЈА - Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот огледало, дури и по неколку месеци на употреба, едноставно да допрат до нас и ние со задоволство ќе го замени предметот или рефундирање на дека.СОВРШЕН ШМИНКА ОГЛЕДАЛО СО СВЕТЛО - Виткање огледало со складирање, Топло, Природни, и Кул LED светло бои, вклучува 10 X зголемена огледало, патна торба и полнење кабел.ESPEJO ДЕ MAQUILLAJE PERFECTO ЕДИН и луз - Espejo plegable един almacenamiento, colores де и луз LED cálidos, naturales y fríos, incluye espejo де aumento 10 X, bolsa де viaje y-кабел де carga.Запалени Свитлива Огледало Шминка За Дома Или На Trip SARA M115 огледало шминка е одличен додаток на вашата шминка табела, обезбедување на 8"х5.5" огледало, со прилагодливи светлина.Можете да ја промените светла боја од Топло да се Природно да се Излади, зависи од време на денот или ноќта, или прилагоди ја светлината на светлината, сите користење на допир вклучите огледало.Вграден-во чување на послужавник може да се користи за да се организира или ги чува помалите шминка предмети и jewelries.Огледалото може да се прилагоди во секое саканиот агол, со проширување на арм.Компактен и количка за дизајн ви овозможува да се свитка и носат огледало во вашата торба кога патуваат, додека зачувување на некои мали шминка предмети во неговото складирање оддел.На носење е вклучена да го штити вашето огледало додека traveling A магнетни мини 10 X зголемена огледало е исто така вклучени кои лесно може да се додадат на главното огледало или да користите separately You можат да ја наплатат огледало користење вклучени USB кабел.Секоја целосно наполнет ви дава до 10 часа на светлина.Нема повеќе купување и замена на батерии!Сè што Ви Треба Во Еден Mirror The M115 огледало доаѓа со сето она што би се очекувало од огледало шминка и многу повеќе.Компактен, количка, се прилагодува, лесно да се носат и повеќе.Користите дома или за патување.Светлината функции ви овозможи да го поставите боја (топлина) и светлина за вашата удобно ниво за секоја ситуација.Тоа е, исто така, полнење и трае долго, па не треба да го замени батерии повеќе.Вклучени мини 10 X зголемена огледало е magnetized и може лесно да биде поставен на голем огледало, покажува повеќе детали користење на главното огледало lights Free Една цела Година Продолжена Гаранција - Без Прашања Asked SARA Дома Живот обезбедува квалитетни производи поддржан од 1-година продолжена гаранција кога ќе се регистрирате со вашиот производ.Откако регистрирани, ако најдете сите прашања поврзани со нашите производи, до една година по датумот на купувањето, ние го замени производот, без трошоци за вас.

Особините

Купувачите избираат и