.

.

CAMVATE 15mm Род се Стега со 1/4-20 Тема за DLSR Камера Екипаж Кафез Baseplate (2 ПАРЧИЊА)

CAMVATE 15mm Род се Стега со 1/4-20 Тема за DLSR Камера Екипаж Кафез Baseplate (2 ПАРЧИЊА)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е 15mm род се стега со 1/4" женски навој.Компатибилен со : 15mm dslr фото Камера Екипаж, 15mm Кафез.Материјал : црна елоксирани алуминиумски,Цврст и Здрав.Тежина : 160g.Пакетот вклучува : 2*род се стега(црна knob).

Особините

Купувачите избираат и