.

.

TUC TUC Момчиња Hairbrush и Чешел Живот во Воздухот

TUC TUC Момчиња Hairbrush и Чешел Живот во Воздухот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.КАДИФЕН ИГРАЧКИ : 100% ПОЛИЕСТЕР HAIRBRUSH И ЧЕШЕЛ : 100% ПОЛИПРОПИЛЕН НАЕЖВАМ : 100% НАЈЛОН.Парична казна заб чешел и четка со ултра-услужни влакната за да чешел вашето бебе коса.Ергономски рачка за леснотијата на користење.Забава кожен апликација со собирање маскота.Опис на производот парична Казна заб чешел и четка со ултра-услужни влакната за да чешел вашето бебе коса.Сет Содржи : МОМЧИЊА HAIRBRUSH И ЧЕШЕЛ ЖИВОТ ВО ВОЗДУХОТ.

Особините

Купувачите избираат и