.

.

Дувачкиот Цевка Дупка Барел и Цевка Четка 4 Целокупната X 2 Четка Дел X 6MM Кол, 7MM Кол, 8MM Кол,9MM Кол, и 10ММ Четка DIAMTER 5 Парчиња Сет

Дувачкиот Цевка Дупка Барел и Цевка Четка 4 Целокупната X 2 Четка Дел X 6MM Кол, 7MM Кол, 8MM Кол,9MM Кол, и 10ММ Четка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТЕШКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ.ДУВАЧКИОТ ЦЕВКА, ДУПКА, БАРЕЛ И ЦЕВКА ЧЕТКА 4" ЦЕЛОКУПНАТА X 2" ЧЕТКА ДЕЛ X 6 MM КОЛ,7 MM КОЛ,8 MM КОЛ,9 MM КОЛ И 10ММ ДИЈАМЕТАР ЧЕТКА 5 ПАРЧЕ СЕТ ОВИЕ ЧЕТКИ СЕ ОДЛИЧНИ ЗА ВНАТРЕШНИ ДУПКА ЧИСТЕЊЕ И НАДВОРЕШЕН БРУС, ОСТАТОЦИ И НЕЧИСТОТИИ ОТСТРАНУВАЊЕ.

Особините

Купувачите избираат и