.

.

Smart WiFi Заклучување на Вратата, Паметни Отпечаток/Лозинка/IC Card/Копче за Заклучување на Вратата, Bluetooth Отпечаток Smart Заклучување, Слободни Дигитални Врата за Контрола

Smart WiFi Заклучување на Вратата, Паметни Отпечаток/Лозинка/IC Card/Копче за Заклучување на Вратата, Bluetooth Отпечаток

DEN 2517.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мулти го Отклучите Методи】 : Овој отпечаток заклучување на вратата има 5 отклучување методи : отклучување на отпечатоци од прсти, отклучување лозинки, отклучување IC картички, отклучување мобилен телефон апликации, и отклучување на копчињата, што го прави лесен и удобен за да го отклучите. 【Однапред Security System】Капацитивни екран осетлив на допир, отклучување на чувствителни екран осетлив на допир : по внесувањето на точната лозинка, притиснете го копчето # за да ја потврдите отклучи.Биометриски 550 DPI сензор за отпечатоци, високо признание стапка.Повеќе отпечатоци од прсти се признати, на подобро. 【Анти-peeping】smart заклучување на вратата има лозинка анти-peeping функција : ги поддржува осакатени отклучи за да се спречи peeping.Внесете неточна лозинка за повеќе од пет пати во рок од 5 минути, тастатурата ќе се заклучи за 90 секунди и системот нема да одговори на каква било работа во рок од 90 секунди. 【Ниска Потрошувачка на Енергија】WIFI заклучување на вратата е управувана со четири 5 батерии (не се вклучени) со ниска потрошувачка на енергија и долго траење на батеријата.Со ниско ниво на батеријата потсетување : низок напон аларм се случува кога напонот е под 4.5 V и заклучување на вратата може да се отклучи 200 пати по алармот.Исто така постои и принудно полнење интерфејс : за да се справи со ситуацијата во која производот е надвор од сила. 【Паметен Дизајн】Smart Заклучување се користи нерѓосувачки челик ротари switch_ еден главата заклучување се врти и копче ја отклучува дизајн, тивко дизајн, ниско ниво на бучава.Тоа често се користи во области во кои е потребно подобрување на заштита, како што се Б. врата се заклучува, канцеларија врата се заклучува или комерцијални врата се заклучува.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : WIFI Вратата Lock Material : Нерѓосувачки Челик + Алуминиумски Alloy Color : Како на Сликата Shown Working Напојување : 4.5 V-6.5 VPower Набавка : 4 х АА Батерија (Не се Вклучени)Работат на струјата : 250m AQuiescent Струја : 55u AUnlocking Метод : Мобилен Телефон Стан, отпечаток, лозинка, IC Card, key App : За TUYACard Тип : 13.56 MHZ IC Card Fingerprint Капацитет : 100 Card Капацитет : 100 Password Капацитет : 100 Password : 6-8 Digits Virtual Лозинка : 16 Digits Resolution : 500 DPIRejection го Оценувате : 0.15%Лажни Признавање го Оценувате : 0.00004%Оперативни Влажност Од 20%-93%Работна Температура : 0-10-60 Отпечаток Тастатурата Големина : 166 x 58 x 35mm/6.5 х 2.3 x 1.4 in Package Листа : 1 x WIFI Заклучување на Вратата 1 x Електрично Заклучување Body1 x Заклучување Ear1 x Заклучување 3 x Key1 x Монтажа Plate1 x Завртка Bag2 x Монтажа Ring2 x IC Card1 x Настава.

Особините

Condition:
100% Brand New Item Type
Material:
Stainless Steel + Aluminium Alloy
Color:
As the Picture Shown
Working Power Supply:
4.5V-6.5V
Power Supply:
4 x AA Battery (Not Included)
Working Current:
250mA
Quiescent Current:
55uA
Unlocking Method:
Mobile Phone App, fingerprint, password, IC Card, key
App:
For TUYA
Card Type:
13.56MHZ IC Card
Fingerprint Capacity:
100
Card Capacity:
100
Password Capacity:
100
Password:
6-8 Digits
Virtual Password:
16 Digits
Resolution:
500DPI
Rejection Rate:
0.15%
False Recognition Rate:
0.00004%
Operating Humidity 20%-93%Working Temperature:
0-10-60 Fingerprint Keypad Size
Package List:
1 x WIFI Door Lock   :
1 x Electric Lock Body1 x Lock Ear1 x Lock 3 x Key1 x Mounting Plate1 x Screw Bag2 x Mounting Ring2 x IC Card1 x Instruction :

Купувачите избираат и